Nasz zespół

Firma została założona w 2014 roku przez międzynarodowy zespół ekspertów z dziedziny neurologii, neurofizjologii, psychiatrii i inżynierii medycznej wspieranych przez doświadczonych menedżerów. Za wyjątkowe osiągnięcia projekt został doceniony przez wiele instytucji i otrzymał ogromne wsparcie finansowe z funduszy unijnych.

Dr. Tamir Ben David

Main Project Engineer

Dr Ben David wnosi ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu na najwyższym poziomie w dziedzinie rozwoju urządzeń medycznych i kapitału wysokiego ryzyka, takich jak Orad, BioControl, BSP, OB-Tools, Virtual Ports i IHCV. Dr Ben David złożył ponad 90 wniosków patentowych w dziedzinie technologii medycznych.

Dr. Adam Broncel

Medical Director

Dr Broncel jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych w Berkeley, CA, USA. Uzyskał doktorat z dziedziny neurologii. Prowadzi międzynarodowe projekty badawcze z zakresu neuronauki eksperymentalnej.

Yossi Bornstein

Co-Founder

Yossi Bornstein, dyrektor generalny i założyciel SHIZIM, holdingu zajmującego się naukami przyrodniczymi. Jest założycielem i przewodniczącym SHIZIMXL, międzynarodowego centrum innowacji urządzeń medycznych. Yossi jest przewodniczącym GCP CLINICAL STUDIES LTD., jednego z czołowych dostawców usług badań klinicznych i programów edukacyjnych w Izraelu.

Agnieszka Jarecka

R&D Project Development Manager

Magister Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Zarządzania i Marketingu, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami B+R. Od 2016 roku zarządzał trzema projektami startupów z Izraela w sektorze life-science, które otrzymały dotacje unijne. Odpowiedzialny za współpracę i negocjacje z partnerami strategicznymi oraz tworzenie polityki firmy, zaangażowany we wszelkie działania operacyjne i finansowe.

Mateusz Broncel

Project Backend Engineer

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada doświadczenie w dziedzinie elektroniki medycznej, oprogramowania medycznego oraz rozwiązań backendowych. Jego praca inżynierska dotyczyła budowy systemu detekcji zmęczenia z zapisu sygnałów wielospektralnych.

Prof. Jan Konopacki

Neurophysiology Scientific Investigator

Prof. Konopacki jest ekspertem w dziedzinie neurofizjologii w Zakładzie Neurobiologii UŁ. Pełnił również funkcję profesora neuronauki i wizytującego badacza na Uniwersytecie Calgary w Kanadzie. Jest autorem lub współautorem ponad 190 publikacji.

Wojciech Białecki

Project Engineer

Absolwent Politechniki Łódzkiej na Wydziale Elektroniki, Elektrotechniki i Automatyki kierunku Inżynierii Biomedycznej. Posiada doświadczenie w dziedzinie elektroniki medycznej oraz przetwarzania obrazów medycznych i sygnałów biometrycznych. Odbył staż w Diagnostycznym Laboratorium Medycznym „Wizja V” wykonując badania MRI fMRI i CT.

Raanan Gefen

Project Engineer

Pan Gefen specjalizuje się w zarządzaniu badaniami i rozwojem przełomowych przedsięwzięć od ponad 30 lat, z czego 15 w dziedzinie urządzeń medycznych. Raanan kierował między innymi rozwojem NanoRetina, miniaturowej sztucznej protezy siatkówki. Jest twórcą ponad 30 zarejestrowanych patentów i wielu innych zgłoszeń patentowych w różnych dyscyplinach medycznych.

Prof. Piotr Gałecki

Main Clinical Investigator

Psychiatra, nauczyciel akademicki i praktyk. Kierownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii. Autor i współautor ponad 300 publikacji, w tym z połączenia psychiatrii i psychologii.

Chcesz dołączyć do projektu?

Jeśli ktoś z Twojej rodziny choruje lub sam chciałbyś przetestować nasze urządzenie, napisz do nas!

Razem z nami zmieniaj świat na lepsze.